İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Akbank Kredileri Nelerdir?

Türkiye’nin en çok tercih edilen banka kurumlarından bir tanesi olan Akbank, müşterilerine kredi desteği sağlamaktadır. Akbank kredileri nelerdir? Sorusunun cevabını arayan kişiler için banka kurumu pek çok açıdan kredi desteği verir. Akbank gelir belgesiz kredi imkânı sunan banka kurumlarından bir tanesi olarak bilinir ve bu kredi çeşidi bazı adımların yerine getirilmesi ve bazı koşulların sağlanması ile ilişkili olarak kişiye sunulur.

Akbank Kredileri

Akbank kurumu tarafından gelir belgesi şartı aranmaksızın verilen kredi çeşitlerinin hepsi Direkt Kredi adı altında sunulur. Akbank kurumu tarafından sunulan bu hizmet sayesinde, gelir belgesi olmayan bireylerin kredi çekme imkanları sağlanır. Akbank gelir belgesiz kredi türü olan Direkt Kredi, hızlı ve kolay bir şekilde başvuru yapabilmek için geliştirilmiştir. Teknolojik gelişmeler ile beraber müşterilerinin hızlı bir şekilde kredi çekebilmeleri için Direk Kredi seçeneğini devreye sokan Akbank, şubeye gitmeden işlem yapılmasına olanak tanır.

Akbank Direkt Kredi

Akbank tarafından hayata geçirilen Direkt Kredi seçeneği üzerinden en fazla 15 bin TL olmak kaydı ile hem gelir belgesiz hem de şubeye gitmeden kredi çekim durumu söz konusu olur. Gelir belgesi olmaksızın verilen her kredi çeşidinde olduğu gibi, Direk Kredi uygulamasında da banka gerekli gördüğü takdirde müşterisinden bazı belgeleri şubeye getirmesini ister. Bu kredi seçeneğine ulaşabilmek için bankanın hali hazırda müşterisinin olunması gerekir. Aksi durumda bireyin banka şubesine giderek gelir belgesiz kredi alım başvuru formunu doldurması gerekecektir.

İlginizi Çekebilir

Parayı Kazanmanın Kolay Yolları

Akbank Kredileri Nelerdir
Akbank Kredileri Nelerdir

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Akbanka tarafından hazırlanmış olan gelir belgesiz kredi seçeneği en fazla 15 bin TL olmak kaydı ile 48 ay vade süresi üzerinden müşterilere sunulur. Gelir belgesi istemeyen bankanın nüfus cüzdanı fotokopisi ile beraber müşterisi olmayanlar için bu krediyi verme imkânı bulunmaktadır. Bununla beraber bireyin adına düzenlenmiş olan ikametgâh ya da fatura belgesinin de bankaya götürülmesi gerekir. Akbank kurumu gelir belgesiz kredi seçeneğini sadece ihtiyaç kredi kapsamında müşterilerine sunar. Taşıt ve konut kredilerinde gelir belgesiz alım söz konusu değildir. Konuya ilişkin daha detaylı bilgi alabilmek adına Akbank müşteri hizmetleri ile görüşülebilir.

Facebook sayfamızı takip edin.