Menü Kapat

Cep Telefonu Faturasına Kredi

Cep Telefonu Faturasına Kredi

Yeni bir cep telefonu almak almak istediğinizde, bankaların kredi alımını zorlaştırdığı bu dönemde, alternatif olarak cep telefonu nasıl alabileceğinizi anlatacağız. Bankaların baz aldıkları kredi notları kimi zaman müşteriyi acil para lazım olduğunda kredi alamamalarına sebep olmaktadır. Acil para lazım olduğu zaman kredi talebinde bulunmak yada kredi çıkmasını beklemek uzun süre alabiliyor ve insanlar gerek kişisel ihtiyaçları gerek yaşam ihtiyaçları için bu tarz kredi türlerine başvurabiliyorlar. Kredi notu düşük olan kişiler genelde kredi notun yükseltme taktikleri uygularken geçen süre uzayabiliyor ancak bankalar ile daha önce ödeme sıkıntısı yaşadıysanız kredinizin çıkmaması olağandır. Yeni bir cep telefonu almakta acil para ihtiyaçlarınız için size alternatif bir yöntem olan Cep Telefonu Faturasına Kredi den bahsedeceğiz.

Bu Yazımızda İlginizi Çekebilir

Kredi Danışmanlık Hizmeti Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Cep Telefonu Faturasına Kredi Başvurusu

Telefon faturasına kredi başvurusu yapmanın iki yolu var. Bunlardan birisi ihtiyacınız olan tutarı belirlemek ve belirlediğiniz tutar üzerinden sizin adınıza kredi başvurusunda bulunabileceğiniz teknoloji marketlerine gitmektir. Marketlerden cep telefonu satın almak için teknoloji marketlerinin anlaşmalı olduğu bankalardan kredinizin çıkıp çıkmayacağını öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Fatura Üzerine Kredi

İkinci yol olarak kullanmakta olduğunuz cep telefon hattınıza ait telefon operatörlerinin şube yada mağazalarına giderek bir cep telefonu satın almak istediğinizi ancak telefon hattınızla taksitlere bölerek ve faturanıza yansıtarak ödemek istediğinizi bildirip yine ihtiyacınız dahilinde olan tutarda bir telefon alarak cep telefon faturasına kredi başvurusu yapmış olmaktır.

Telefon Faturasına Kredi alırken dikkat etmeniz gerekenler

Telefon Faturası ile Kredi almak, bankadan kredi almaktan kolay olabilir ancak kârlı olduğu söylenemez. Krediyi yada size tahsis edilen cep telefonunu alırken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar var özellikle konumuzun altına eklemek istedik avantajları olduğu gibi dezavantajları mevcut. Cep Telefonuna Kredi alarak operatörünüz ile uzun vadeli bir sözleşme yapıyorsunuz.

Sözleşme bitmeden başka operatöre geçmeniz engelleniyor. Cayma bedelini yani kalan taksitleri peşin ödeyerek ancak operatör değişikliği yapabiliyorsunuz. Atlamamanız gereken önemli bir konuda işlemleri mutlaka operatörlerin yetkili bayilerinde yapıyor olmanızdır.

Facebook Sayfamızı Buradan Takip Edebilirsiniz.

Related Posts