İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Denizbank Müşteri Hizmetleri ve Denizbank Kurumsal Bilgi

Türkiye denizcilik sektöründe gelişmekte olan ülkeler arasındadır. Bu nedenle yola çıkarak Denizbank finansal katkı sağlamak üzere 1938’li yıllarda devlet bankası olarak kurulmuştur. O yıllardan günümüze doğru ilerlerken 1997 yıllarında bankacılık lisansına sahip olan Zorlu Holding tarafından satın alınarak, finans grupları bünyesine dahil edilmiştir. 2012 yılları itibariyle de Rusya Devleti’nin en büyük bankası olan Sberbank bünyesi altında hizmet vermektedir. Büyüme ile birlikte finans hizmetlerini tek bir çatı altında toplayarak ve yaşanan hızlı değişimlerle birlikte müşteri sayısı hızla artış göstermiştir. Beraberinde iyi hizmet sunabilmek için her bankanın olduğu gibi Denizbank müşteri hizmetleri de hizmet vermektedir.

Vizyon ve Misyon

Sürdürülebilir şekilde, karlı büyüme sağlayacak, Türkiye’nin ilk beş bankası arasında yer almak ve uluslararası finansal firmalar (Orta Doğu, Balkanlar, Kafkaslar gibi) arasında yer almak Denizbank’ın vizyonunu oluşturmaktır. Denizbank finansal hizmetlerde pozisyonunu, imajını, çalışanının niteliklerini, müşterisinin ve hissedarının memnuniyetini en yüksek verimlilik ile maksimize etmek Denizbank’ın misyonunu oluşturmaktadır.

Denizbank Müşteri Hizmetleri

Denizbank müşteri hizmetleri bankasına ait müşterilerine kolaylıkla yapılacak tanımlamalar sonrasında hızlı hizmet konforu yaşamaları için çok yardımcı olmaktadırlar. Çağrı merkezi birimini arayıp, bankacılık işlemleriniz için tanımlama yaptırmak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Bir kereliğe mahsus olan bu tanımlamalar ile sonraki tüm çağrılarınızda anında bilgilerinizi sürekli vermeniz gerekmeden işlemlerinizi halledebilirsiniz. Denizbank’ın müşteri sayısı oldukça fazla olduğundan müşteri hizmetleri ile telefon numaraları ile irtibat kurabilir, bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Ama birime ulaşabilmek her zaman kolay olmamaktadır. Bu tanımlamalar hizmette kolaylıklar sağlamak için yapılmış çalışmalardandır. Maalesef ki her bankada olduğu gibi, Denizbank müşteri hizmetleri aracılığıyla irtibat sağlamaya çalışırken Denizbank müşteri hizmetleri departmanında oluşan iletişim yoğunluğu nedeniyle bazı zamanlar telefonda bekleme süreniz, gerekenden uzun olabilmektedir.

Telefon Bankacılığı

İşlemlerinizle ilgili önerileriniz varsa ya da görüş, şikayetleriniz, herhangi kayıt ya da başvuru gerekmeksizin, Denizbank müşteri hizmetleri ile telefon bankacılığını kullanarak ulaşabilirsiniz. Denizbank müşterisi olduktan sonra bu işlemler kolaylıkla tarafınıza hizmet olarak sağlanacaktır. Müşterisi olan herkesin telefon numarası sistemde kayıtlı olacağından, çağrı merkezine ulaştığınız takdirde kart şifrenizi kullanarak hızlı bir şekilde bağlantı tanımı yaptırabilir ya da kart numaranızı telefonda tuşlamanıza gerek kalmadan, şifreniz ile hızlı hizmet alabilirsiniz. Bu işlem için arayacağınız Denizbank müşteri hizmetleri  ” 0850 222 0 800 ya da 444 0 800 ” iletişim numaralarını kullanarak ulaşabilirsiniz.

Denizbank müşteri hizmetleri

Telefon Bankacılığı ile Gerçekleştirebileceğiniz İşlemler

Hayatınızı kolaylaştırmak için Denizbank müşteri hizmetleri alt yapılarını sürekli yenilemektedirler. Sesli yanıt sistemleriyle müşterilerini tanımak kolay olduğu gibi, arama nedeninizi önceden tahmin ediyorlar. Alt yapısı yenilenmiş olan sesli çağrı yanıtlanma sistemi ile gerçekleştirebileceğiniz işlemleriniz sırasıyla şöyledir: kartınızın kaybolması, çalınması ya da şüpheli durumlar hakkında, kredi kartınıza ait güncel limitiniz, borcunuz veya ekstre bilgileriniz hakkında, hesap bilgileriniz, hisse senedi işlemleriniz var ise onlar hakkında bilgiler alabilmeniz mümkündür. Denizbank müşteri hizmetleri çağrı merkezinde bulunan müşteri temsilcisine bağlanarak gerçekleştirebileceğiniz işlemler ise: hesabınızın yönetimi, para transferleriniz, kart işlemleriniz, fatura ya da diğer ödemeleriniz, şans oyunları hakkında, vergi veya ceza işlemleri, yatırım finansal işlemler, hisse senedi, kredi işlemleri, internet bankacılığı hakkındaki işlemler için yardım alabilirsiniz.

Sesli İmza Oluşturma Yöntemi

Sesli imza ile kendi sesiniz sizin şifreniz olur. Sesli imza teknolojisi yöntemiyle, sesinizi şifre yerine kullanırsınız. Bu da sizin açınızdan yüksek düzeyde güvenlik sağlamaktadır. Çünkü sesiniz, parmak izinde olduğu gibi size özel ve kopyalanamaz bir biyometrik yapıdadır. Bunun için yapmanız gereken müşteri hizmetlerini arayarak, size sistemde belirlenmiş olan cümleyi duyduktan sonra üç kere tekrar etmeniz ve ses kaydınızı oluşturmaya yardımcı olmanızdır. İşlemi gerçekleştirdikten Denizbank müşteri hizmetleri departmanını aradıktan sonra diğer tüm aramalarınızda sesli imzanızı kullanabilirsiniz.

Sanal Asistan “Deniz”

Denizbank müşteri hizmetleri iletişim merkezini aradığınızda sizi sanal asistan “Deniz” karşılamaktadır. Bir tuşa basmaya gerek kalmadan, tek yapılması gerek işlem birkaç kelime elime gerçekleştirmek istediğiniz işlemi kısa ve net cümleler ile ifade etmektir. Bilgi almak istediğiniz ya da söylediğiniz cümleye göre sanal asistan “Deniz” size en doğru ve kolay menüye yönlendirmektedir. İşlemler bu yöntem ile beklide müşteri temsilcine gerek kalmadan çok hızlı ve kolay şekilde çözüm üretmektedir. Sanal asistan “Deniz” ile yapabileceğiniz işlemler: şifre işlemleriniz, kredi kartı işlemleriniz, hesap işlemleriniz, kredi işlemleriniz, kurtaran hesap işlemleriniz, yatırım işlemleriniz gibi alanlar için kullanabilirsiniz. Örneğin, paracard ya da kredi kart şifresi almak veya değiştirmek için,müşteri temsilcisine bağlanmayı beklemeden, sesli sistem ile kolaylıkla işleminizi birkaç dakikada gerçekleştirebilirsiniz.

Skype Hesabı ile Bankacılık İşlemleri

Skype adresiniz üzerinden yurtdışında ya da yurtiçinde olmanız fark etmeksizin “Denizbank skype destek” ile hesabınız üzerinden sesli arama gerçekleştirebilirsiniz. Türkçe, İngilizce ve Rusça dilleri ile hizmet vermektedirler. Nasıl kullanacağınıza gelirken, skype hesabınız üzerinden skypedestek. Denizbank adresini eklemeniz yeterli olacaktır. Sonrasında hemen ulaşabilirsiniz. Paylaştığım adres Denizbank’ın resmi skype adresidir. Bu hesap dışındaki diğer adreslere itibar etmeyiniz.

Müşteri Hizmetlerinin Amacı

Her bankanın müşteri hizmetleri gibi içinde bulunduğumuz çağın olanaklarına uygun çalışmalar yaparak, bankasında bulunan müşterilerine iyi hizmet sunabilmek ve müşterilerine kendilerini değerli hissettirebilmek, şikayet, sorun veya isteklerine zamanında geri bildirim sağlayarak yardımcı olabilmek, müşteri memnuniyetini arttırabilmek, verimliliği yükseltebilmek Denizbank müşteri hizmetleri departmanının hedefleri arasındadır. Geri bildirim ya da dönüşlerle, müşteri memnuniyet oranının ölçülmesi işlemleriyle, hedeflerin gerçekleşme oranına ve şirket verimliliğe önem verilmektedir.

Direk İletişim Sağlamanın Yolu

Denizbank müşteri hizmetleri ile direk iletişime geçmek istiyorsanız, sırasıyla aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz : “ 0 850 222 0 800 ” irtibat numarasını arayınız. Daha sonra “ 5 ” rakamını tuşlayınız. Tekrar “ 5 ” rakamını tuşlayınız. Ardından “ 0 “ rakamını tuşlayınız. Tuşladıktan sonra bekleme süresine dahil olmadan direk müşteri hizmetlerine bağlanacaksınızdır. Denizbank müşteri hizmetleri aracılığıyla yardım veya bilgi almak istediğiniz konu hakkında destek alabilirsiniz.

Denizbank’ta diğer bankalar gibi müşteri sayısı yüksek olan bankalardandır. Hesap işlemleri hakkında, kredi kartınız yok ise talepte bulunma gibi, ihtiyaç kredisi ya da diğer kredi başvuruları gibi konular hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Denizbank müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayarak, sorularınıza ya da sorunlarınıza kolaylıkla çözüm bulabilirsiniz. Telefon bankacılığı sistemi sayesinde banka işleminizi halletmek için en yakın şube araştırmalarına girmenize gerek yok. Bu sistemler ile sayesinde müşterilere ihtiyaçlarının giderilmesi adına büyük bir kolaylık imkanı sunulur.

İstediğiniz her yerden iletişime geçebileceğiniz müşteri hizmetleri ile banka işlemlerinizde dair bütün faaliyetlerinizi zahmetsiz ve basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerine sunduğu telefon bankacılığı sistemiyle, müşterilerini banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan, şubelerde bazen saatlerce sıra beklemeden işlemlerini yapabilme kolaylığı sağlanır. Denizbank müşteri hizmetleri ile direk irtibat kurabilmek için aramanız yeterlidir. Sorunsuz bankacılık hizmeti sunmaktadırlar. Denizbank müşteri hizmetleri telefon bankacılığı hizmeti sayesinde müşterilerine kolaylık ve iyi bir hizmet sağlar.

Facebook sayfamızı takip edin.