İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

Pek çok bankalara başvurulduğunda gelir belgesiz kredi nasıl alınır diğer başvuru belgeleri ile birlikte sizlerden gelir belgesi de talep edilebilir. Özellikle kredi notunuzun düşük olması durumunda gelir belgesi şartı aranabiliyor. Fakat bazı bankaların gelir belgesi talep etmeksizin kredi hizmeti sunabildiğini belirtebiliriz. Ancak, her bankanın kredi not kriteri farklı olduğundan kredi başvurunuzda her bir bankada aynı şartların aranmasını beklememelisiniz.

Gelir Belgesi Kredi Hizmeti Sunan Bankalar

Özellikle kredi puanınızın yüksek olması ve ödemelerinizi düzenli bir şekilde yaptığınızda gelir belgesiz kredi hizmeti sunan bankalardan gelir belgesi beyan etmeden kredinizi kolayca temin edebilirsiniz. Deniz Bank, Finans Bank, İş Bankası, Odeabank, Garanti Bankası ve Akbank gibi pek çok bankalardan gelir belgesiz kredi temin edebilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?
Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

Gelir Belgesiz Kredi Hizmeti Sunan Bankalardan Nasıl Başvuru Yapılır?

Gelir belgesiz kredi olanağı sunan ilgili bankalardan gelir belgesiz kredi alabilmeniz için banka şubesine tc nüfuz cüzdan belgeniz ile şahsen başvurmanız veya banka müşterisi olmanız durumunda ilgili bankanın internet şubesi üzerinden online olarak başvuru yapabilirsiniz. Diğer kredi başvurularında olduğu gibi gelir belgesiz kredi hizmeti sunan bankalardan aynı gün içerisinde geri dönüş alabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Hizmeti Sunan Bankaların Özelliği Nedir?

Gelir belgesiz kredi olanağı sunan bankaların diğer bankalardan farkı ise müşterilerin kredi gereksinimlerini karşılayabilmesidir. Bu sebeple gelir belgesiz kredi hizmeti sunan bankalar maaş bordrosu ve gelir belgesi talep etmeksizin gelir belgesiz kredi kampanyası gerçekleştiriyor.

Gelir Belgesiz Kredi Almayı Kolaylaştıran Diğer Faktörler Nelerdir?

Gelir belgesiz kredi olanağından daha kolay ve hızlı bir şekilde faydalanmak için vadeli mevduat hesap kullanmanız, otomatik ödeme talimatı kullanmanız, önceki dönemlerde ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi gibi kredi olanaklarından faydalanmış olmanız gibi önemli etkenler de hem kredi notu yükselmesi açısından ve hem de gelir belgesiz kredi hizmeti sunan bankanızın size güven duyması açısından önem taşıyor. Ayrıca, bu faktörlere sahip olmasanız dahi gelir belgesiz kredi fırsatı sunan bankalardan kredinizi alabilirsiniz.

Facebook Sayfamızı Buradan Takip Edebilirsiniz.