hat için nakit

Hatta Nakit İmkanları ve Kullanımının Avantajları

GSM operatörleri telefon kullanıcılarının yaygınlaşması ile birlikte sayısında büyük artış görülen kurumlardır. Ülkemizde 3 dev GSM operatörü şirket ve bunların yanına ek olarak birkaç şirket bu alanda hizmet sunmaktadır. GSM operatörleri tarafından sunulan hizmetler faturalı ve faturasız hizmetler olarak iki gruba ayrılır. Faturalı hat sahipleri tarifeleri kapsamında birçok avantaja sahip olabilmektedir.

Kullanım kolaylıkları, daha avantajlı paketler bu avantajlardan yalnızca bazılarıdır.

Faturalı hat sahiplerinin kullanabileceği en büyük avantaj ise telefon faturasına kredi imkanıdır. Faturalı hat sahipleri yeni telefon satın alacağı zaman nakit paraya sahip olmamaları durumunda operatörler tarafından bu bireylere telefon faturalarının üzerine yeni telefonlarını satın alma imkanı tanınmaktadır. Bireyler fatura ücretlerine ek olarak aldıkları telefon fiyatınca bir miktar ödeyerek yeni telefonlarına sahip olabilme fırsatını elde etmektedir. Bu sayede eskimiş telefonlarınızı kolaylıkla değiştirebilir ya da uzun zamandır beklediğiniz yeni model telefonu kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Telefon Faturasına Kredi İmkanı ile Alınabilecek Telefonlar

Telefon faturasına kredi imkanı operatör firmalar tarafından müşterilerine sunulan en büyük imkanlardan bir tanesidir. Yeni telefon satın almak isteyen kişiler kolaylıkla bu avantajdan faydalanarak belirli bir vade süresinde ödeme gerçekleştirerek yeni telefonlarına sahip olabilirler. Ancak bu vadenin bir limit olduğu gibi ödenebilecek ekstra ücretin de bir limiti olmaktadır.

Telefon faturanız üzerinden ekstra ücret ödeyerek yeni bir telefon alabilmeniz için 1.500 ila 5000 Türk lirasına kadar nakit desteği temin edebilirsiniz. Bu meblağ arasında olan telefonları kolaylıkla satın alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinebilmek ve satın alabileceğiniz telefon markaları hakkında bilgi sahibi olmak için operatörünüzün bayiliklerine başvurabilir ve buradaki yetkililerden daha detaylı bilgi temin edebilirsiniz.

Telefon Faturasına Kredi İmkanı Vade Süreleri

Telefon faturasına kredi oldukça avantajlı ve günümüzde hemen hemen her bireyin kullandığı bir fırsattır. Özellikle öğrenciler ve yüksek miktarda maddi geliri bulunmayan bireyler tarafından kullanılan bu avantajda belirli bir vade miktarı kısıtlaması getirilmiştir. Son uygulanan kanuna göre operatörler tarafından faturaya ek ödeme gerçekleştirilerek satılan telefonlar için maksimum vade süresi 12 ay olarak değiştirilmiştir.