İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

SMS İle Kredi Talebinde Nasıl Bulunulur?

Günümüzde insanlar maddi yetersizlik gibi birçok nedenden dolayı krediye başvurmakta. Kimi bankalar kredi alırken kolaylık sağlıyor. Ancak sizlere de bu kolaylıkların sağlanmasını istiyorsanız bankaların istediği profile sahip olmalısınız. Örneğin kredi notunuzun yüksek olması veya borcunuzun bulunmaması bankalar tarafından gerekli profile ulaşmış olduğunuz kanıtıdır. İhtiyacınız olan krediyi alabilmeniz için gerekli şartlara sahip olmalısınız. Bankalar tarafından belirlenmiş olan şartlara uygun olduğunuz zaman, bankaların müşteri temsilcileri sizlere kredi vermek için adeta peşinizden koşacaktır. Krediye ihtiyaç duyduğunuzda birçok yolla talepte bulunabilirsiniz. Bu yollardan neredeyse en kolayı SMS ile kredi talebinde bulunmanızdır. Gelişen teknolojinin de etkisi ile kolaylıkla kredi başvuruları yapılabilmektedir. Nadir olarak kullanılan SMS başvurusunu duyanlar “SMS İle Kredi Talebinde Nasıl bulunulur?” gibi araştırmalar yapmakta. Çünkü SMS ile kredi başvurusu daha konforlu. Örneğin SMS ile başvuru yaptığınızda bankalarda sıra beklememiş olacaksınız, zaman kaybetmeyeceksiniz ve işleminiz daha hızlı halledilecektir. Yani bankasız kredi alabileceksiniz. Peki, SMS İle Kredi Talebinde Nasıl Bulunulur?

Hangi Bankalarda SMS ile Kredi İmkanı Sunuluyor?

SMS ile krediye başvurabileceğiniz birçok banka bulunuyor. Bunlardan bazıları:

  • Garanti Bankası
  • Denizbank
  • Yapıkredi
  • QNB Finanasbank
  • TEB
  • Halkbank
  • Odeabank
  • Vakıfbank
  • Akbank’tır.
SMS İle Kredi Talebinde Nasıl Bulunulur?
SMS İle Kredi Talebinde Nasıl Bulunulur?

Bazı Bankaların SMS Numaraları ve Mesaj Açıklamaları

Garanti Bankası; müşterilerine “Bireysel Destek Kredisi” adı altında SMS yolu ile kredi çekebilme imkânı sunuyor. Garanti Bankasından kredi çekmek için yapmanız gereken 3390 numarasına bilgilerinizi arada birer boşluk bırakarak mesaj atmanızdır. Gerekli olan bilgiler sırasıyla TC. Kimlik numarası, istediğiniz kredi miktarı, kaç vadeli kredi istediğiniz ve son olarak aylık gelirinizidir. Bu bilgileri girip mesajı gönderdikten sonra banka size hızlı bir şekilde yanıt verecektir. Bu şekilde bankaya gitmeden yani bankasız kredi çekebileceksiniz.

Bankasız Kredi

Denizbank; bu bankadan SMS ile kredi almak istiyorsanız diğer bankalara göre daha avantajlı sayılacaksınız. Çünkü Denizbank SMS’si gönderdikten 5 dk sonra yanıt vermektedir. Denizbank “İhtiyaç Kredisi” adı altında müşterilerine SMS ile kredi alma imkanı sunuyor. Yapmanız gereken gerekli bilgileri girerek 3280 numarasına mesaj atmaktır. Gerekli bilgileri sırası ile aralarında birer boşluk bırakarak göndermelisiniz. Öncelikle KREDİM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC. Kimlik numaranızı yazıp göndermeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde kolaylıkla bankasız kredi talebinde bulunabileceksiniz.

Facebook Sayfamızı Buradan Takip Edebilirsiniz.