İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

TEB Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Müşterisi olduğunuz, teb bankası müşteri hizmetlerine bağlanma nasıl olmaktadır?

Telefon Bankacılığına Direk Bağlanma

Ülkemizin bütün bankalarında olduğu gibi tabii ki TEB müşterileri de İnternet bankacılığından, şubelerden, müşteri hizmetlerin üzerinden ve telefon bankacılığı üzerinden gerekli olan işlemleri yapabilirsiniz. Bankanıza direk bağlanılması gerektiğinde öncelikle TEB müşteri numarasını (0850 200 0 666) aramanız gerekir.

Ardından 3 tuşuna bastıktan sonra sırasıyla 1 tuşuna basın. Daha sonra sesli yanıt sistemi ile müşteri temsilcisine bağlanabilmek adına 1 tuşuna basma komutu verilmektedir. Bu esnada 1 tuşuna basıp sıra durumu olmazsa anında müşteri temsilciniz ile birlikte iletişim halinde olacaksınız. Sıra duru olduğu takdirde bekleme süreniz en fazla 5 dakika olacaktır.

Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

Bu işlemde hizmet alabilmek için ilk önce TEB müşterisi olunması gerekir. Müşteri olabilmek için ilk önce kişilerin kendi tercihleri doğrultusunda şubelerden vadeli ya da vadesiz hesap açtırmaları gerekiyor. Bu işlem yapıldıktan sonra kullanıcı adı ve şifresiyle birlikte telefon bankacılığı yardımı ile müşteri hizmetlerine hızlı ve direk olarak bağlanılır.

Bağlandıktan sonra şu işlemler yapılabilir:

  • Şüpheli ve ya kayıp çalıntı işlemleri
  • Kredi kartı işlemleri
  • Bankacılık işlemleri
  • Şifre işlemleri ve güvenlik ayarları
  • Krediler

Ayrıca hizmet ve ürün hakkında bilgi alma adına işlemler yapılmaktadır.

TEB Bankası Operatöre Direk Bağlanma

İlk olarak müşterisi olduğunu TEB bankasının 0 850 200 0 666 numaralı müşteri hizmetlerini arayın.

  • Daha sonra İlgili menüleri ve sizler için verilen uyarıları dinledikten sonra banka sizden bazı bilgiler isteyecektir. Bunlar: Cep Telefonu numarası, Kartınızın Numarası, Müşteri Numaranız, T.C. Kimlik Numaranız ve bazı çeşitli bilgiler. Bu bilgilerinizi giriş yaptıktan sonra devam edilecek.
  • Size çıkacak olan ilk menü içerisinde öncelikli olarak 3 tuşuna basınız. Arından 1 tuşunu tuşlayın.
  • Eğer herhangi bir bağlantı hatası verilirse, size gelen menüden yine sırasıyla 3-1-1 rakamlarını tuşlayınız. Muhakkak tuşlama yaptığınız zaman 1 saniye aralıklarla bu işlemi gerçekleştirin. Bu işlemden sonra direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanarak istediğiniz konu hakkında bilgi alabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.