telefon hattına kredi

Telefon Hattına Kredi

Telefon hattına kredi imkanıyla cep telefonu satın almak isteyenler artık kefil ihtiyacı olmaksızın nakit alabilmektedir. Kredi hizmetini almak istediğiniz şahıs/kurumlardan “Gerekli İzinlerini Ve Belgelerini” kesinlikte sormalısınız. Acil nakit ihtiyacı olanlar için telefon faturasına kredi önemli bir çözüm olma özelliği barındırmaktadır. Telefon hatta kredi sistemleri oldukça güvenilir bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fatura Üzerine Kredi” işlemleriyle yeni bir cihaz alma işlemi gerçekleştirilir. Bu satın alma işlemi ise finansman cep telefonu operatörleri üzerinden yapılır. Telefon üzerine kredi işlemleri, operatörlerin yetkili bayilerinde ve de yetkili personeller aracılığıyla yapılmalıdır.

Telefon Hatlarına Acil Kredi

Cep telefonu satın almak isteyenlerin faturalı telefon hattına kredi sistemi üzerinden yararlanmaları mümkün olmaktadır. Bu sayede kişilerin anında nakit kredi alarak cep telefonu satın alma olanağı söz konusudur. Kredi almayı tercih eden müşteriler 6 ile 12 aya varan vadelerle cep telefonu sahibi olmaktadır.

Acil nakit ihtiyaçlar için bankalardan her zaman kredi alma imkânı söz konusu olmayabilir. Telefon hattına nakit sistemiyle normal koşullarından çok daha ekonomik olarak nakit alınması söz konusudur. Bu sayede ihtiyaç sahibi, kendisi için en ideal krediyi, telefon hattına acil kredi sistemiyle seçiyor.

telefon hattına kredi

Faturaya Kredi den Kimler Faydalanabilir?

  • Bankadan kredi alamayanlar,
  • Kredi notu düşük durumda olan nakit ihtiyaç sahipleri
  • Sicili kötü durumda olanlar
  • Sigortalı bir işte çalışır durumda olmayanlar
  • Cep telefonu satın almak isteyip de banka kredisi kullanamayanlar telefon faturasına kredi sisteminden faydalanabiliyor.

Bu sistem sayesinde acil nakit ihtiyacı olan kişi, cep telefonu sahibi olabiliyor. Böylelikle isteyen telefon hattına kredi yöntemiyle birçok insan beğendiği telefonu satın alabiliyor. Bankaları aradan çıkaran bu kredi türü, operatörlerden alınan bir kredi olma özelliği taşımaktadır.

Telefon Faturasına Kredi Sistemi Yasal mı?

Telefon hatta kredi kullanma işlemi tamamen yasal olan bir kredi türüdür. Borç alacak ilişkisi her aşamasıyla yasalara uygunluk barındırır. Borç alacak anlaşması, telefon hattı sahibiyle operatör ve ya operatöre bağlı bayiler tarafından yapılmaktadır.

Yasalar doğrultusunda uygun bir biçimde hazırlanan sözleşme yapılmaktadır. Sözleşmedeki taksit miktarları ve geri ödeme vadesi belirtili durumdadır. Telefon hatta kredi seçeneğinde, ödeme planı ve taksitler kişinin ödeme gücüne göre belirlenir. Yeni bir cihaz alınması için yapılan söz konusu anlaşma yasal tamamıyla yasaldır. B durum sözleşme yapılırken müşteriye hatırlatılmaktadır.

Facebook sayfamızı takip edin.