İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türk Telekom Kredi Başvurusu

Ülkemizde sevilen operatörlerden biri olan Türk Telekom, kredi desteği sağlanıyor. Yeni bir telefon almak isteyen kişiler Türk Telekom aracılığı ile temin edebilecek. Cep telefonların fiyatları, her geçen gün daha fazla artmaya başlamıştır. Cep telefonlarının fahiş oranlarının bu denli fazla yükselmesi, doğal olarak vatandaşlarımızı da zora sokuyor. Her sezonda markalı cihazların yeni modelleri teknoloji pazarı içerisinde de yer alıyor. Yeni modellerden yararlanmak ve cep telefonu ihtiyaçlarını karşılamak adına pek çok yollar aranmaya başlanıyor.

Cep telefonlarına karşı ihtiyaçların bu denli fazla artması birçok çözüm yollarında beraberinde ortaya çıkmasına zemin hazırlıyor. Günümüz koşullarında teknoloji ürünlerini satın almak sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Cep telefonların fiyatları incelendiği zaman ise 10 bin liraya kadar değişkenlik gösteren rakamlara kadar ulaşabiliyor. Fakat genel olarak incelendiği zaman da artık herkes bütçesine göre hareket etme ihtiyacı duymaya başlıyor. Eğer ki cihazları satın almak adına yeterli oranda bir meblağ söz konusu değilse, o halde tarafınıza sağlanan kredi olanağından destek alabileceksiniz.

Operatörler tarafından sunulan kredi olanağı sayesinde yeni bir telefon satın almak vatandaşlarımız için zor olmuyor. Türk Telekom kredi konusunda da müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

telefon faturasina kredi

Türk Telekom Kredi Şartları

Türk Telekom kredi temininden yararlanmak adına kesinlikle bir borcunuzun olmaması gerekiyor. Krediyi ödeyebilecek kişilere kolaylık sağlanıyor. Türk telekom kredisinde kesinlikle taksit imkanları söz konusu değildir. Her ne kadar kredi kartınızda taksit özelliği olsa bile operatör tarafından sunulacak kredi imkanlarında taksit söz konusu değildir. Bunun temel nedeni ise alım gücü olmayan vatandaşları koruma altına almak amacıyla karar verilmiştir. Fakat taksitli şekilde almaya gücü yeten vatandaşlarımızı da taksit kolaylığı olmaması da fazlasıyla etkiliyor. Çünkü telefonlarda ki fiyat artmaya başladık sıra parayla alınması da bir hayli zorlaşmaya başlamış oluyor. Hal böyle olunca yeni bir telefon satın almak isteyen kişilerinde bütçesi elveriyorsa sıkıntı yaşamadan sahip olmaya başlayacaklardır.

Krediyle Cep Telefonu Almak

Cep telefonunuz yok ya da yeni bir modeli satın almak istiyorsanız üzülmeyin. Türk Telekom kredi için mutlaka faturalı hatta sahip olmanız gerekiyor. Aynı zamanda hattında alacak kişinin üzerine kayıtlı olması gerekmektedir. Borcunuz yok ve düzenli şekilde ödemelerinizi yapıyorsanız o halde önünüze hiçbir şekilde engel çıkmayacaktır. Çünkü Türk Telekom nezdinde borcu olmayan hatların, aktif statü içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz.

Türk Telekom da faturalı hatta sahip olan müşterilerine kredi veren operatörlerden biri olma özelliğine sahiptir. Hat kısmını da sorunsuz bir şekilde çözmeniz ile birlikte diğer bir aşama ise telefonu seçmeniz olacaktır. Ayrıca fatura üzerine kredi için her telefonun uygun olmama durumu söz konusu olabilir. Daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak adına sizlerde Türk Telekom bayisine giderek bilgi almaya başlayabilirsiniz.

Telefon faturasına kredi imkanlarına bakıldığı zaman genel olarak 1500-2000 TL değerinde ki cihazlardan başlandığı görülüyor. Fakat daha farklı özelliklere sahip cep telefonu satın almak istiyorsanız o halde fiyatlarında da bir artış durumu söz konusu olmaya başlayacaktır. Türk Telekom kredi seçeneklerine uygun koşullar sağlandıktan sonra ise sözleşme yapılıyor.

turk telekom kredi

Türk Telekom Kredi Aynı Gün Onaylanıyor

Cep telefonu ihtiyacınız varsa ve bir an önce ihtiyaçlarınızın karşılanmasını istiyorsanız artık beklemenize gerek kalmayacak. Çünkü operatörünüz tarafından şartlara uyumluluk sağlıyorsanız aynı gün içerisinde kredi onaylanmış olacak. Böylelikle sizlerde hayalini kurmuş olduğunuz son teknoloji cihazlarınıza kavuşmaya başlamış olacaksınız. Burada krediden kasıt, size cihaz bedeli olarak verilmesidir. Nakit olarak elinize bir kredi imkanı sağlanmıyor. Türk Telekom firması prosedürü daha önceden oluşturuyor. Türk Telekom kredi için herhangi bir belge talebi bulunulmuyor. Ödeme gücü olmayan vatandaşlara kesinlikle kredi olanağı sağlanmıyor. Ödeme gücü yeterli görülen kişilere yönelik olarak telefon kredisi veriliyor. Cihazlar, alan kişinin üzerine faturalanmak da olduğu için başka kişiler alamaz. Cihazı aynı gün içerisinde Türk Telekom bayilerinden alarak sorunsuz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi

Cep telefonunuzu aldıktan sonra ödeme planı devreye girmeye başlar. Ödemeleriniz ise hattın faturasına ek olarak yapılacağından dolayı düzenli olarak ödemek zorunda kalacaksınız. Ödeme miktarının nasıl olacağı da taksit sayısına bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Taksit sayısı ise satın alacağınız üstün teknolojili cihazların fiyatına göre belirleniyor. Fakat genel olarak yapılan vade aralıklarına bakıldığı zaman ise 12-24-36 şeklinde olduğunu görülüyor. Yapılacak sözleşme ise tüm ödeme şartlarını kapsamaktadır. Eğer ki ödemelerde uzun süreli olarak bir gecikme durumu söz konusu olursa o zaman yasal işlemlere başvurulmaya başlanmış olacaktır.

Telefon İçin Kimler Başvuru Yapabiliyor?

Çağımızda teknoloji geliştik sıra artık ihtiyaçlar günden güne daha fazla artmaya başlıyor. Kredi verme şartları genel olarak operatörden operatöre de değişkenlik göstermeye devam ediyor. Kimi operatörler, kredi olanağı sağlayacak olan müşterilerinin hatlarını belirli bir süreye kadar kullanmalarını isteyebiliyor. Ayrıca Türk Telekom kredi için geçmişe dönük yapmış olduğunuz ödemeleriniz inceleniyor. Eğer ki şimdiye kadar düzenli bir ödeme olmuş ve borcunuz bulunmuyorsa faturaya telefon kredi imkanlarından yararlanabileceksiniz.

Facebook sayfamızı takip edin.